Usługi transportowe Trans Professional

Transport bagażowy

 

Ciężkie stoły, nieporęczne fotele, duże sofy czy też krzesła – właściwy, szybki i bezpieczny transport tych mebli jest trudnym zadaniem i wymaga niezbędnego doświadczenia oraz wiedzy. Jeśli do tego ładunku dochodzą jeszcze rozmaite, cenne elementy czy przedmioty, urządzenia RTV i AGD (w tym np. pralki, zmywarki, pralki czy telewizory) i inny sprzęt elektroniczny, to warto skorzystać z usług profesjonalnej firmy transportowej, zapewniającej bezpieczeństwo przeprowadzki.

 

Przeprowadzkę bagażu osób prywatnych realizujemy na terenie Warszawy, jak i całej Polski od wielu lat i dzięki temu posiadamy wystarczające doświadczenie, by oferowane usługi transportowe przeprowadzić szybko i sprawnie, zachowując odpowiednie bezpieczeństwo mienia klienta.

 

Mamy możliwość właściwego zapakowania mebli i urządzeń, załadowania i rozładowania ich w wybranym miejscu docelowym. Oferta jest zawsze w pełni indywidualna i staramy się, by jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania i oprócz floty nowoczesnych, doskonale wyposażonych pojazdów, możemy pochwalić się pełną dyspozycyjnością – 7 dni w tygodniu, w ciągu całej doby.

 

Oszczędź cenny czas, postaw na profesjonalnie wykonaną usługę oraz terminowość i skontaktuj się z nami.

 

Strona: 
 
noalt

Trans Professional Jerzy Nowak
ul. Bachmacka 6a/3, 02-647 Warszawa

tel. (+48) 607 66 33 30 / tel. (+48) 663 833 288


Informacja o stronienoaltPolityka cookies