Usługi transportowe Trans Professional

Transport kserokopiarek, serwerów i bankomatów

 

Duże i nieporęczne w przenoszeniu, a do tego zwykle ciężkie i podatne na różne uszkodzenia – kserokopiarki, serwery i bankomaty to tylko część sprzętów elektronicznych, którym można przypisać powyższe cechy. Są one trudne w transporcie i warto przy tym skorzystać z usług profesjonalnej, doświadczonej firmy.

 

Nasze usługi transportowe to doskonała propozycja nie tylko dla osób prywatnych, ale również wielu (zarówno małych, jak i dużych) przedsiębiorstw z różnych branż. Przeprowadzki, szczególnie dużych firm czy sklepów (np. wewnątrz galerii handlowych), są często bardzo problematyczne i wymagają sprawnych, ale bezpiecznych działań. Na serwery komputerowe należy szczególnie uważać, a biurowe urządzenia wielofunkcyjne czy ciężkie bankomaty są bardzo nieporęczne w przenoszeniu i wymagają fachowej wiedzy logistycznej. Transport tego sprzętu elektronicznego pochłonie bardzo dużo czasu i środków, jeśli nie skorzysta się z usług firmy z dużym doświadczeniem.

 

Z naszej oferty skorzystało już bardzo wiele przedsiębiorstw, w tym m.in. Huawei, PZU, Rodan i wiele innych, renomowanych marek. Skontaktuj się z nami jeśli szukasz rozwiązania bezpiecznego, szybkiego i bezproblemowego – nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale pomagamy również klientom w innych miejscach w Polsce.

 

Strona: 
 
noalt

Trans Professional Jerzy Nowak
ul. Bachmacka 6a/3, 02-647 Warszawa

tel. (+48) 607 66 33 30 / tel. (+48) 663 833 288


Informacja o stronienoaltPolityka cookies