Usługi transportowe Trans Professional

Transport mebli

 

Trans Professional oferuje swoim Klientom, na terenie całej Warszawy, sprawny, terminowy przewóz mebli. Usługa obejmuje zarówno transport mebli prywatnych z mieszkań i domów, jak też elementów wyposażenia i aranżacji biurowej (w tym także sprzętu RTV i AGD, który wymaga odpowiedniego zabezpieczenia przed realizacją usługi transportowej). By zapewnić Państwu realizację usługi na najwyższym poziomie - zabezpieczamy powierzone nam mienie. Jesteśmy przygotowani do tego, by sprawnie realizować przewóz mebli standardowych, jak również niestandardowych – wielkogabarytowych.

 

Realizowane przez nas usługi transportowe to również gwarancja właściwego zabezpieczenia mienia – by uchronić je przed różnymi zagrożeniami związanymi z podróżą, załadunkiem oraz rozładunkiem, wykorzystujemy rozmaite materiały i akcesoria zabezpieczające. W związku z powyższym mogą nam Państwo powierzyć nie tylko standardowe elementy wyposażenia wnętrz, ale również antyki, pianina, czy też dzieła sztuki.

 

Działając kompleksowo zapewniamy, iż przy przewozie:

 

Na terenie całej Warszawy proponujemy także transport specjalistyczny. Przewozimy meble nietypowe, wielkogabarytowe, o niestandardowych wymiarach i formie, ciężkie oraz trudne do zapakowania. Przykładem realizacji takiej usługi może być przewóz: pianin, antyków, maszyn i kserokopiarek, bankomatów, kas oraz szaf pancernych, elementów szklanych, obrazów oraz innych dzieł sztuki. Pod wskazany przez Państwa adres dostarczymy również quady, skutery, motocykle a nawet elementy stalowe oraz elementy scenografii.

Ponadto proponujemy także dostarczenie pojedynczych produktów, jak chociażby foteli, stołów, krzeseł, sof oraz urządzeń AGD i RTV (pralek, lodówek zmywarek etc.).

 

W ramach usług dla firm realizujemy dowóz maszyn vendingowych, który obejmuje: załadunek, zabezpieczenie, przewóz, wnoszenie i znoszenie automatów po schodach przy użyciu schodołazu.

 

Realizujemy usługi transportowe, przeprowadzki biur, mieszkań i usługę utylizacji przez 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Dopasowujemy się do Państwa potrzeb i preferowanych terminów planowanych działań.

 

 

 

noalt

Trans Professional Jerzy Nowak
ul. Bachmacka 6a/3, 02-647 Warszawa

tel. (+48) 607 66 33 30 / tel. (+48) 663 833 288


Informacja o stronienoaltPolityka cookies