Usługi transportowe Trans Professional

Przeprowadzki mieszkań

 

Oferta dla właścicieli mieszkań i biur

Trans Professional z Warszawy oferuje Państwu kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Podstawą naszej propozycji są profesjonale usługi transportowe, obejmujące zarówno odpowiednie zabezpieczenie mienia na czas przewozu, jak również jego terminowe dostarczenie pod wskazany przez Państwa adres. Szczegóły realizacji zleceń zawsze dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta.

 

Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów oraz zespołowi pracowników gotowych do działania jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wsparcie w postaci:

 

 

Oprócz tego oferujemy także możliwość tymczasowego przechowywania mebli oraz sprzętu elektronicznego z Państwa firm bądź mieszkań. Dzięki współpracy z Less Mess Storage z biurem w Warszawie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki Państwa mieniu. Stawiamy na kompleksową obsługę. Dlatego powierzając nam przeprowadzkę, nie muszą się Państwo martwić nie tylko o organizację transportu, ale i przechowanie rzeczy (nie muszą Państwo wynajmować magazynów na własną rękę).

 

 


Oferta dla firm i biur

Dysponując bogatym doświadczeniem oraz możliwością skorzystania z nowoczesnej, rozbudowanej i dyspozycyjnej floty pojazdów – jesteśmy w stanie wspomóc Państwa nie tylko w trakcie przeprowadzki mieszkania, ale również i biura. Oferta dla firm uwzględnia m.in. konieczność zabezpieczenia sprzętu elektronicznego oraz mebli stanowiących wyposażenia Państwa firmy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami pozwoli nie tylko dokonać szybkiego przewozu mienia, ale również uczynić to bez szkody dla jego wartości i trwałości. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak wiele cennych przedmiotów może znajdować się na wyposażeniu firmy. Dlatego zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by odpowiednio je zabezpieczyć nie tylko w trakcie przenoszenia, ale i transportu.
 

Pragniemy wspierać Państwa wieloaspektowo podczas różnego rodzaju przeprowadzek, dlatego pomagamy nie tylko poprzez świadczenie usług transportowych, ale również poprzez wspieranie Państwa w przygotowaniach do transportu mienia.

 

Nasze działania obejmują:

 

 

Wyróżnia nas uporządkowany system działania, jak również gotowość do przewożenia ładunku o zróżnicowanych gabarytach – także kwiatów, które stanowią część wyposażenia Państwa biura. W przypadku zaistnienia takiej konieczności – proponujemy również skorzystanie z tymczasowego magazynu do przechowywania mebli oraz urządzeń biurowych (Less Mess Storage – hotel dla rzeczy).

 

 

Pragniemy podkreślić, iż organizowania i realizowania przeprowadzek na terenie Warszawy podejmujemy się przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co pozwala nam dostosować się do oczekiwań naszych Klientów. Jeżeli natomiast potrzebują Państwo naszej pomocy do przeprowadzki mieszkań, biur czy firm poza terenem Warszawy, zapraszamy do kontaktu – przedstawimy Państwu indywidualne warunki współpracy.

 

 
noalt

Trans Professional Jerzy Nowak
ul. Bachmacka 6a/3, 02-647 Warszawa

tel. (+48) 607 66 33 30 / tel. (+48) 663 833 288


Informacja o stronienoaltPolityka cookies