Trans Professional

Przeprowadzki mieszkań

 

Oferta dla właścicieli mieszkań i biur

Trans Professional oferuje Państwu kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Podstawową naszej propozycji są profesjonale usługi transportowe, obejmujące zarówno odpowiednie zabezpieczenie mienia na czas przewozu, jak również jego terminowe dostarczenie pod wskazany przez Państwa adres. Szczegóły realizacji zleceń zawsze dostosowujemy do indywidualnych oczekiwań Klienta.

 

Ze względu na rozbudowaną flotę pojazdów oraz gotowy do działania zespół pracowników jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wsparcie w postaci:

 

 

Oprócz tego oferujemy także możliwość tymczasowego przechowywania mebli oraz sprzętu elektronicznego. Dzięki współpracy z Less Mess Storage z biurem w Warszawie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki Państwa mieniu.

 

Strona: 
 


Oferta dla firm i biur

Dysponując bogatym doświadczeniem oraz możliwością skorzystania z nowoczesnej, rozbudowanej i dyspozycyjnej floty pojazdów – jesteśmy w stanie wspomóc Państwa nie tylko w trakcie przeprowadzki mieszkania, ale również i biura. Oferta dla firm uwzględnia m.in. konieczność zabezpieczenia sprzętu elektronicznego oraz mebli stanowiących wyposażenia Państwa firmy. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami pozwoli nie tylko dokonać szybkiego przewozu mienia, ale również uczynić to bez szkody dla jego wartości i trwałości.

Pragniemy wspierać Państwa wieloaspektowo, dlatego pomagamy nie tylko poprzez świadczenie usług transportowych, ale również poprzez wspieranie Państwa w przygotowaniach do transportu mienia.

 

Nasze działania obejmują:

 

 

Wyróżnia nas uporządkowany system działania, jak również gotowość do przewożenia ładunku o zróżnicowanych gabarytach – także kwiatów, które stanowią część wyposażenia Państwa biura. W przypadku zaistnienia takiej konieczności – proponujemy również skorzystanie z tymczasowego magazynu do przechowywania mebli oraz urządzeń biurowych (Less Mess Storage – hotel dla rzeczy).

 

 

Pragniemy podkreślić, iż organizowania i realizowania przeprowadzek na terenie Warszawy podejmujemy się przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, co pozwala nam dostosować się do oczekiwań naszych Klientów.

 

Strona: 
 
noalt

Trans Professional Jerzy Nowak
ul. Bachmacka 6a/3, 02-647 Warszawa

tel. (+48) 607 66 33 30 / tel. (+48) 663 833 288


Informacja o stronienoaltPolityka cookies