Usługi transportowe Trans Professional

Transport mebli antycznych i dzieł sztuki

 

Na bezcenne meble antyczne, rozmaite dzieła sztuki, w tym np. obrazy, czy też delikatne elementy pięknych scenografii, należy szczególnie uważać przy transporcie. Zniszczyć te wszystkie dzieła jest bardzo łatwo, szczególnie przez osoby czy firmy nie mające wcześniej z przenoszeniem ich do czynienia. Nasze usługi transportowe są w pełni profesjonalne, o czym przekonały się rozmaite teatry na terenie Warszawy czy też galerie sztuki.

 

Wszelkie krzesła, szafy czy komody antyczne, dzieła sztuki i elementy scenografii (np. przekroje, podesty czy inne świetlne lub architektoniczne części sceny) należycie zabezpieczamy, a następnie przewozimy w docelowe miejsce. W pracy pomaga nam flota nowoczesnych samochodów wyposażonych m.in. w specjalne windy ułatwiające podnoszenie przedmiotów, a także wytrzymałe listwy, drążki czy taśmy utrzymujące je w jednej pozycji.

 

Chcemy zaznaczyć, że naszych usług transportowych podejmujemy się każdego dnia tygodnia, o każdej godzinie – doskonale rozumiemy naszych klientów i staramy się jak najbardziej dopasować do ich potrzeb. Staramy się, by wszystko było prowadzone wysoce profesjonalnie, terminowo, a przede wszystkim bezpiecznie. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów usługi.

 

Strona: 
 
noalt

Trans Professional Jerzy Nowak
ul. Bachmacka 6a/3, 02-647 Warszawa

tel. (+48) 607 66 33 30 / tel. (+48) 663 833 288


Informacja o stronienoaltPolityka cookies