Usługi transportowe Trans Professional

Transport mebli i urządzeń delikatnych

 

Przenosiny firmy do nowej lokalizacji są często bardzo trudnym zadaniem logistycznym. Dotychczasowy dobytek przedsiębiorstwa w postaci np. specjalistycznych urządzeń, sprzętu AGD i RTV, delikatnych elementów czy też rozmaitych mebli, może być problematyczny w transporcie. Przeprowadzka bez właściwego wsparcia w postaci specjalistycznej floty samochodów może okazać się w niektórych przypadkach wręcz niemożliwa.

 

Nasze usługi transportowe obejmują także przeprowadzki przedsiębiorstw. Możemy właściwie zdemontować, zapakować i bezpiecznie przewieźć np. sprzęt RTV i AGD czy również kanapy, komody, krzesła, stoły i inne meble oraz nowoczesne, delikatne, specjalistyczne maszyny i urządzenia.

 

Usługi te realizujemy bez względu na ilość artykułów oraz ich rozmiary – jest to możliwe dzięki naszej nowoczesnej flocie pojazdów wyposażonych w nowoczesne rozwiązania z zakresu mocowania i zabezpieczania ładunków.

 

Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i skontaktowania się z nami. Oferta dotyczy nie tylko mieszkańców Warszawy, gdzie znajduje się siedziba naszej firmy, ale terenu całej Polski.

 

Strona: 
 
noalt

Trans Professional Jerzy Nowak
ul. Bachmacka 6a/3, 02-647 Warszawa

tel. (+48) 607 66 33 30 / tel. (+48) 663 833 288


Informacja o stronienoaltPolityka cookies