Usługi transportowe Trans Professional

Firma Trans Professional

 

 

Firma Trans Professional specjalizuje się w przeprowadzkach firm i osób prywatnych, przewozach specjalistycznych: bankomatów, dzieł sztuki; przewozach przedmiotów wrażliwych: antyków, elementów szklanych; w przewozach elementów nietypowych: scenografii, konstrukcji stalowych, wyposażenia biur i sklepów, różnego rodzaju towaru.

 

Współpracujemy z firmami, galeriami handlowymi, galeriami sztuki, wozimy scenografie, materiały na pokazy promocyjne; obrazy i inne dzieła artystyczne. Zaufali nam m.in.: PZU, Galeria sztuki Leto, Fabryka Idei, Huawei, Teatry Warszawskie, CITY Self-Storage, Delco (automaty vendingowe), Alu Garden (konstrukcje stalowe), Rodan.

 

Do Państwa dyspozycji są samochody marki mercedes, w tym kontenery z windą. Samochody są w pełni wyposażone w profesjonalne elementy zabezpieczające towar: listwy i taśmy mocujące, drążki wyporowe stabilizujące towar podczas transportu.

 

Z Trans Professional możecie być Państwo spokojni o przewożone mienie. Gwarantujemy rzetelność, staranność i jakość naszych usług. Potwierdzają to liczne referencje od osób prywatnych, firm i instytucji.

noalt

Trans Professional Jerzy Nowak
ul. Bachmacka 6a/3, 02-647 Warszawa

tel. (+48) 607 66 33 30 / tel. (+48) 663 833 288


Informacja o stronienoaltPolityka cookies